Xlog Firewall Loglama Sistemi

xlog-cok-yonlu-koruma

Xlog Firewall Loglama Sistemi

Fuma Bilgi Teknolojileri İzmir ilinde profesyonel dijital güvenlik hizmetleri sunmaktadır. İzmir xlog firewall ve loglama sistemi Kurumlarınızın Ağında oluşabilecek illegal trafiklerin önüne geçebilmek bir derttir ve kullanıcılarınızın ağınızda neler yaptığını bilmeden bu kontrolü gerçekleştirmek ekstra zaman kaybından başka birşey değildir. Dijital dönemde artan tehditlerin önüne geçmek, misafir ve personel networklerini birbirinden ayırmak ağınızda olan biteni kayıt altına almak için yapmanız gereken tek şey XLOG firewall cihazına sahip olmak.
Kullanıcılarınızın mesai saatlerinde istemediğiniz sitelere ve uygulamalara eriştiğini ve aşırı trafik ürettiğini bilmenize rağmen bunları engelleyemiyor olabilirsiniz.

izmir xlog firewall ve loglama sistemi Ağı kontrol etmenizi ve hem zamandan kar etmenizi sağlar. Networkünüzü yönetmenizi kolaylaştıran basit ve güçlü bir güvenliğe ihtiyacınız var. XLOG Ağ Güvenlik ve Loglama Sistemi UTM Güvenlik Duvarı’nda bunu ve daha fazlasını sunar.

Xlog firewall ekstra başka bir cihaza ihtiyaç duymadan hem network analizi hemde koruması sağlar.

Fuma Bilgi Teknolojileri ilgili kurulumları gerçekleştirir ve tam gücenlik sağlamak amacıyla gerekli konfigürasyonu sağlar.

Profesyonel ve sertifikalı uzman kadromuz öncelikli olarak ağınızda derinlemesine analiz sağlayarak, gerekli ihtiyaca yönelik çözümü ve aksiyonu belirler.

Bu çözümleri yenilikçi ve rekabetçi fiyatla destekleyerek size sunar.

Başlıca yaptığı görevler arasında

– Web Koruması

-Hotspot Uygulaması

-Aplikasyon Yönetimi

-5651 Loglama

Güvenlik Duvarı

Ağınıza yönelik saldırıları cihazlarınıza ulaşmadan önce engelleyen kolay yönetilebilir bir güvenlik duvarı. Port taramaları, SYN Saldırıları ve bir çok saldırı çeşitlerini otomatik olarak önleyin.

Hotspot

Kullanıcılarınızı TC Kimlik / SMS / LDAP / OTEL / 3.Parti Yazılımlar ile doğrulayarak internete giriş yapmalarını sağlayabilirsiniz. Bu sayede Ağınızdaki kullanıcıları 5651 kapsamına uygun bir şekilde log kayıtlarını almış olursunuz.

Web Filtreleme

Web Filtremele ile hali hazırda cihaz üzerinde bulunan kara listeleri kullanarak kullanıcılarınızın giriş yapmasını istemediğiniz siteleri engelleyebilirsiniz.

Loglama ve İmzalama

Sistem üzerinde kaydedilen tüm log kayıtları Tubitak Zaman Damgası ile imzalanarak cihaz üzerinde saklanır.

Sizleri de Xlog ile tanıştırmak için bekliyoruz..