Dell Sunucu & Server

Dell Sunucu & Server

Dell’ in sunmuş olduğu geniş ürün yelpazesi ile sizleri kurumsal ve sorunsuz bilişim altyapı sistemleri ile tanıştırıyoruz.

Klasik mimari ve akıllı (HCI) yapılar ile sistem odalarınızı 270001 e uygun olarak tasarlıyor. Sizlere donanım tabanlı sanallaştırma hizmeti sunuyoruz.

Yerinde servis ve destek hizmetleri ile İzmir ilinde anında aksiyon alıyoruz.

Rack Sunucular

“PowerEdge Rack” sunucular, en geniş uygulama yelpazesinde performansı en üst düzeye çıkarır ve AMD EPYC veya Intel Xeon ölçeklenebilir işlemcilerle birlikte sunulur. Önceden yapılandırılmış, test edilmiş ve onaylanmış vSAN Ready Nodes halinde de sunulur.

Tower Sunucular

PowerEdge tower sunucular, küçük, büyük ve uzaktan kontrol edilen ofisleriniz için ideal performans, çok yönlülük ve sessiz çalışma gibi özellikler sunar. Mini towerlardan rack-capable platformlara kadar birçok farklı boyut aralığında mevcut.

Modüler Altyapı

PowerEdge modüler portföy, bir yandan işletme maliyetlerinizi düşürürken, diğer yandan da altyapınızı uyarlamanıza, konuşlandırmanıza ve yönetmenize olanak sağlar. Kolayca genişletilebilir işlem gücü, depolama ve networking ile veri merkezinizi geleceğe hazırlayın.

Özel Nitelikli Sunucular

Dell EMC PowerEdge ailesinin en yeni üyesi olan PowerEdge XE sunucular, ağ ucundaki karmaşık, zorlu ve yoğun iş yükleri gerektiren bilgi işlem yapıları için özel olarak üretilmiştir.

Endüstri Sınıfı Sunucular

Industrial-grade OEM PowerEdge sunucular, ekstrem derecede sıcağa, titreşime ve toza maruz kalınan fabrika zeminleri, inşaat alanları ve mobil komuta merkezleri gibi çalışma ortamlarına dayanıklı olacak biçimde tasarlanmıştır.

Yönetim Çözümleri

OpenManage portföyü ile tüm Bilgi Teknolojileri yaşam döngülerinin tam kontrolüne sahip olarak devinimlerini sağlayın. Operasyonlarınızı daha etkili hale getirirken güvenilirliğinizi ve mali verimliliğinizi artırın.

Yenilenmenize, uyum sağlamanıza ve büyümenize yardımcı olacak teknoloji ve çözümler

Dell EMC PowerEdge sunucular, işletmelerin dijital dönüşüm sürecinde karşılaşacağı zorluklar ile, tüm iş akışına destek verecek güvenli bir altyapı kullanarak mücadele etmesine yardımcı olur.

Uyarlanabilir Hesaplama

Gelişmekte olan işlem gereksinimlerinizi, ihtiyaç anında verilerinize başvurmak için kolayca ölçeklendirirken, en yeni teknolojik gelişmeleri sisteminize optimize edin.

Otonom Hesaplama Altyapısı

Sektörünüzdeki iş fırsatlarına belirlediğiniz parametreler doğrultusunda, bağımsız ve de birlikte çalışabilen akıllı sistemler ile hızlıca cevap verin.

Proaktif Esneklik

Güvenli etkileşim sağlamak ve potansiyel tehlikeleri öngörmek için tasarlanmış bir altyapı ile dijital dönüşümünüze güven katın.