IBM Sunucu ve Depolama

IBM Storage: Kurumsal veri depolama


Veri depolama yazılımları ve çözümleriyle operasyonel çeviklik ve dirençlilik elde edin

IBM Server ve Storage

Sizin için tasarlanmış veri depolama çözümleri

IBM Storage ile, kuruluşunuzun verilerinin her bir biti size mümkün olan en güvenli ve anlaşılır biçimde sunulur; bu sayede verileriniz doğrultusunda hızlı ve tutarlı bir şekilde bilinçli adımlar atabilirsiniz.

Tutarlı veri işlemleri


Uygulamanıza ve BT varlığınıza ilişkin olarak size görünürlük sağlayan güçlü veri operasyonları çözümleriyle BT altyapınızın etkinliğini artırın. İş gücü esnekliği ve üretkenliğinden ödün vermeden sektörün en güçlü güvenlik yeteneklerinden yararlanın.

Tutarlı veri hizmetleri

 

Veri depolama çözümleri, verileri verimli bir şekilde depolayan, veri dirençliliği ve koruma stratejileri sunan, etkin veri yönetişimi sağlayan ve kuruluşunuzun bilgi tedarik zinciri boyunca verileri mobilize etmeyi ve taşımayı kolaylaştıran, akıllı veri hizmetleriyle birlikte gelir.

Tutarlı ve güvenli altyapı

 

Hem var olan hem de yeni nesil iş yüklerinizi destekleyebilecek güvenli bir BT temeli oluşturun. IBM çözümleri, kritik uygulama gereksinimlerinizi, Kubernetes ortamlarınızı ve sanal altyapıları ele almak için işletim modellerinizle uyumlu esnek devreye alma seçenekleri sunar.

Veri depolama sistemleri

İşletmenizin dijitale geçişini destekleyecek doğru depolama sistemiyle işinizi modernleştirin, dönüştürün ve inovasyon yapın.