Hakkımızda

Üstün teknoloji ve hizmetlerin lider sağlayıcısı olan FUMA Bilgi Teknolojileri, büyük veya küçük her türlü şirkete ölçeklenebilir çözümler sunmaktadır. Hizmet sektöründe 17 yıllık deneyime sahip olan uzman kadromuz ile, Ege bölgesin' de birçok müşteriye akıllı ve yenilikçi hizmetler sunmaktadır.

​Potansiyel müşterilerimizi dikkatlice dinleyerek sistem ve teknik alanda ihtiyaçlarına karşı çözümler üretiyoruz. Bu ihtiyaçları nasıl analiz edeceğimizi ve sunduğumuz çözüm seçeneklerini değişen piyasa şartlarına göre nasıl uyarlayacağımızı biliyoruz. Hızla büyüyen müşteri portföyümüze siz de katılın!

FUMA Bilgi Teknolojileri, hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin

Maliyet Odaklı, Yenilikçi Çözümler

Maliyet Odaklı

Yeni veya mevcut projelerinizi derinlemesine analiz ediyoruz. İlgili topoloji uzman ekibimiz ile belirleyip size en uygun çözümleri sunuyoruz..

17 Yıllık Deneyim

​Alanında uzmanlaşmış sertifikalı kadrosuyla teknik hizmetler de profesyonel dokunuşlar sağlıyoruz. Sizlere en iyisini sunuyoruz.

Kalite

Referanslarımız sayesinde kalitemizden ödün vermiyor her projeyi aynı özenle inceliyoruz.

Dizayn

Projelerinizde teknik danışmalarımız sizleri dinleyerek en doğru çözümleri sunuyor. Bilişim altyapınızı yeniden dizayn ediyoruz.